Fatih Can Optik, optik sektöründe 25 yıllık deneyime dayanılarak 2008 yılında kurulmuştur. Açılan mağazasıyla sektöre ilk adımını atan markamız, bu gün kurumsallaşma anlamında emin adımlarla ilerler. Adil, demokratik ve katılımcı bir şekilde kurumsallaşmanın adımları atılırken sektörde meydana gelen yenilikler hızlı bir şekilde takip edilerek müşterilerimize hizmet kalitesinden ödün vermeden destek olmaktayız.

Fatih Can Optik, kendi projelerini de hazırlayarak hayata geçirmekte ve sektörde fark yaratmayı amaçlamaktadır. Dijital dünyayı da yakından takip eden firmamız, internetin gücünün farkında olarak profesyonel bir web sitesi ve sosyal medya kanallarından da sizlerin karşısına çıkar. 

Müşterileriyle dünyanın en iyi markalarını buluşturan firmamız, ürün kalitesi noktasında en üst düzeyde yer alır. Numaralı gözlükler, doktor reçeteleri ve hasta ihtiyaçları dikkate alınarak temin edilir. Öte yandan aksesuar amaçlı tercih edilen güneş gözlüklerinde de numaralı ve numarasız modeller mağazamız tarafından satışa sunulur.

Bünyesinde farklı markalara ait yüzlerce farklı modelde gözlük çerçevesi bulunan firmamız, geniş envanteri sayesinde müşterilerine alternatifler sunar. Kurulduğu günden bu yana aşkla ve sevgiyle hizmetlerine devam eden firmamızın çocuk gözlüklerinde de farklı seçenekleri mevcuttur. Geleceğimizin teminatları olan çocuklarımızın en doğru seçimi yapmaları adına gerekli ürün çeşitliliğini sağlıyoruz. Gözlük camları konusunda da dünyanın en iyi markalarını tercih eden firmamız, uzun zaman kullanım vadeden ürünleri müşterileriyle buluşturur.

Organik, mineral, bifocal, prograsif, kolormatik, polikarbon ve polarize camlar olmak üzere çeşitli seçenekler mevcuttur. Uzun zaman bilgisayar başında çalışmak zorunda olan kişiler için dinlendirici seçenekleri de bulunur. Gözlük noktasında farklı ihtiyaçları karşılayan Fatih Can Optik, ‘ürünü sattım bitti’ şeklinde bir anlayışı asla kabul etmeyerek sonrasında herhangi bir soru ya da soruna karşı gerekli desteği sağlar.

Her daim güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ederken kuracağımız sevgi ve dostluk bağlarını maddi kazançlarımızın ötesinde görmeye devam edeceğiz.

Tercih ettiğimiz gözlük markaları arasında dünyaca ünlü seçenekler vardır. Kaliteli gözlük camı markaları seçeneklerimiz ile uzun süre kullanacağınız şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Göze zarar vermeyen, güneşin zararlı etkilerinden koruyan gözlükler arasında yüzünüze yakışan bir seçeneği mutlaka bulursunuz.